به عنوان یک شرکت طراحی٬ مشتریان زیادی داشته‌ایم که به انگیزه عدم رعایت ساده‌ترین نکات امنیتی هک شده‌اند. بسیاری از موارد بوده که به انگیزه به‌روز نبودن نسخه‌ی بک‌آپ بسیاری از زحمات آنها به هدر رفته.

درس عبرت: پلاگینی مانند Backup WordPress استفاده کنید که بصورت خودکار، ز سایت شما داخل Dropbox  بکاپ جاسازی کند. من در حال حاضر،IFTTT را برای همگام سازی Google Drive و Dropbox بهره‌گیری می‎کنم، بطوریکه همیشه دو نسخه بکاپ از سایتم دارم.

۷- YARPP یا Yet Another WordPress Plugin

یک افزونه کهنه اما کلاسیک. YARPP در ذیل هر پست، لیستی از پست‎های پیوسته را برای دلگرمی کاربران به احضار پست‎های دیگر اضافه می‎کند. عالی برای تعامل خواننده، بهبود معیارهای رفتاری، و پیوندهای درونی.

۸- SEO Friendly Images

من در بخاطر تفویض برچسب‎ گذاری و عنوان عکس ها افتضاح هستم٬ این افزونه نجات دهنده زندگی بود چون بصورت اتوماتیک تصاویری که برچسب گذاری آن‎ها را فراموش کرده‎اید را از روی عنوان و شرح صفحه نام‎گذاری می‎کند.

۹- Gravity Forms for UGC pages & contact forms

یکی از موارد کاملا آزاردهنده که درباره فرم تماس ۷ پیدا کردم علی رقم استعمال نسبتا آسان و بخردانه افزونه فرم تماس این است که فایل‎های جاوااسکریپت به تمام صفحات سایت شما بصورت قبل فرض تزریق می‎شوند. این قضیه کاملا غیر بایسته است و پیامدهای سرعت صفحه را بدنبال دارد.

Gravity Forms یک افزونه عالی با کاربردهای متنوع،از جمله ساخت تند و راحت فرم‎ها است. این افزونه کمی بهینه‌تر از گزینه های جایگزین است و می‎تواند برای فرآوری صفحه UGC بهره‌گیری شود.

یک نکته مهم دیگر در باره Gravity Forms این است که آنها با Zapier یکپارچه هستند، درحالی که وما سئو وردپرس را تحت کارایی پیمان نمی‎دهند،به این معنی که واقعا می‎توانید از هرگونه پیوندیدن به تو Gravity سیستم CRM خود نرم اسباب پیشنهادی،اسناد و خیلی چیزهای دیگر،آگاه شوید.

۱۰- WP Super Cache یا WP Total Cache

هر دو افزونه کش عالی هستند و سرعت لود صفحات سایت وردپرس شما را بصورت قابل ملاحظه‎ای،بهبود می‎بخشند. من از پیروان WP Super Cache هستم، اما بسیاری از کاربران WP Total Cache را قبول دارند. صادقانه من اندیشه نمی‎کنم این دو تفاوت زیادی داشته باشند.

۱۱- SNAP – Social Network Auto Poster

من SNAP را همنشین دارم بدلیل اینکه ناتوانی های IFTTT  را برای انتشار مطالب در شبکه‎های اجتماعی پر می‎کند. زمانی‌که یک پست وردپرس منتشر کردید،نیم ساعت را صرف وارد شدن به گونه ها شبکه های اجتماعی می‎کنید تا قسمتی از متن را منتشر کنید. در حال حاضر،به لطف ابزارهای اتوماسیون، شما تنها دکمه انتشار را می‎زنید و افزونه همه این کارها را اتمام می‎دهد.

در حال حاضر، IFTTT این امکان را در برگزیدن شما قرار میدهد الی مطالب را به فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس (از شیوه بافر)، لینکدین و بسیاری دیگر،ساخته است. با این حال،شما نمی‎توانید به Reddit, Pinterest, StumbleUpon و بسیاری دیگر، بصورت خودکار پست ارسال کنید.

۱۲- WPSocial

WPSocial از لحاظ پرکردن متا دیتای شبکه‎های اجتماعی، نسبت به افزونه Yoast’s WordPress SEO یک گام جلوتر است. این افزونه برای تنظیم تکه میکرودیتا و مهار انواع صفحاتی که می‎خواهید در آن، تالیف و اثر گذاری های اجتماعی را نمایش دهید، بی اندازه است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Liz فروشگاه فایل 4030 MMR.GAME David sogand پکیج و رادیاتور Bobby زندگی رویایی